Ehituse peatöövõtt ja projektijuhtimine

Peamiseks tegevusalaks on üldehitustööd, ehitustööde peatöövõtt ja  projektijuhtimine. Omame pikaajalist kogemust erinevat tüüpi hoonete ja rajatiste ehitamisel peatöövõtu- kui ka otsetöövõtu korras, kasutades selleks meie kogenud üldehitajate ja viimistlejate kaasabi.

Meie põhiliseks tugevuseks on mitmekülgsus. Oleme oma kliendile usaldusväärseks koostööpartneriks ehitusprotsessi kõigil etappidel alates ideekavandi väljatöötamisest kuni valmis hoone võtmete üleandmiseni.

Projekteerimine

Omame mitmesuguse spetsialiseerumisega projekteerimise koostööpartnereid, kelle abiga saame oma Kliendile pakkuda „võtmed kätte“ lahendust väga erinevat tüüpi hoonete puhul: eramud, tööstus- ja põllumajandushooned, sotsiaalobjektid, laohooned jne. Võite kindlad olla, et meie projekteerimis- ja ehituslepingud arvestavad igati Kliendi huvisid ja soove ning tagavad kõrge kvaliteedi ja ehituse kiire valmimise!

Mehhanismide rent

Pakume Kliendile ehitustööde edukaks läbiviimiseks mehhanismide ja ehitusmasinate rentimist. Tutvu hinnakirjaga siin.

Kinnisvara arendamine

Kinnisvara arendamise valdkonnas pakub OÜ Tafrix terviklikke lahendusi ärikinnisvara projektide edukaks ning läbimõeldud arendustegevuseks. Koostöös Kliendiga teostame projektide ettevalmistuseks vajaliku analüüsi ning käivitame ja viime lõpuni nii projekteerimise kui ka ehitustööd. Näeme Klienti alati meie partnerina ning oodatud lahendusteni jõuame avatud ja usaldusväärse koostöö tulemusena!