Pansionaat vajab suuremaid ruume

Kui Paide pansionaat möödunud aasta augustis avati, olid kõik 45 kohta hõivatud ja juba 15 inimest järjekorras, juurdeehitisega loodab omanik kohtade nappust leevendada.

Paides pansionaati pidava OÜ Häcke juhataja Ilmar Köök ütles, et nende soov on jõuda tänavu  paberimajandusega ühele poole ja järgmisel aastal kesklinnas kopp maasse lüüa.

Köök selgitas, et praeguste plaanide järgi on kavas ehitada endisele lasteaiamajale juurdeehitis, mis mahutaks paarkümmend patsienti.

Naabruses olevale Puuvilja 11 kinnistule tahab Köök ehitada väiksema maja, kus võiks elama asuda umbes kümme eakat. Ta ei osanud veel öelda, kas juurdeehitis tuleb ühe- või kahekorruseline.

Esialgsete arvutuste järgi peaks pansionaat mahutama 45 inimese asemel siis 75 inimest.

Köök ütles, et juurdeehitis on tingitud sellest, et Paides on teenuse järele suur nõudlus. Ta lisas, et kui pansionaati tuleb kliente juurde, tähendab see ka uusi töökohti.

Köök oli rahul ehitusfirma Tafrixiga, kes lasteaia pansionaadiks ümber ehitas, mistõttu on ta seda meelt, et juurdeehitise ja uue maja püstitamiseks lööb käed just selle ettevõttega.

Tafrix OÜ - Aadress: Mündi 8, 72720 Paide / Valukoja 8, 11415 Tallinn - Telefon: 385 3664 - E-post: info@tafrix.ee